RoboCop: Rogue City wygląda świetnie! Zobaczcie nowy gameplay trailer FPS-a od polskiego studia Teyon

RoboCop: Rogue City

Na wczorajszym pokazie Nacon Connect gracze mieli okazję zobaczyć fabularny zwiastun The Lord of the Rings: Gollum. Nie była to jednak jedyna warta uwagi produkcja, która pojawiła się na wspomnianej prezentacji. Podczas wydarzenia deweloperzy z polskiego studia Teyon pokazali bowiem nowy gameplay trailer z gry RoboCop: Rogue City, która – trzeba przyznać – wygląda naprawdę dobrze.

Nowy zwiastun RoboCop: Rogue City prezentuje fragmenty rozgrywki i informuje o opóźnieniu

RoboCop: Rogue City – gameplay trailer

Powyższy zwiastun pokazuje, że oprawa wizualna może być jednym z mocniejszych punktów RoboCop: Rogue City. W materiale nie zabrakło też walki z oponentami, która zapowiada się całkiem interesująco. Niestety w najnowszym materiale promocyjnym twórcy Terminator: Resistance przekazali również jedną złą wiadomość na temat swojej nowej produkcji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

RoboCop: Rogue City zaliczy bowiem opóźnienie. Gra miała zadebiutować w czerwcu bieżącego, ale okazuje się, że twórcy potrzebują nieco więcej czasu na dopracowanie swojego dzieła. Nowy termin premiery produkcji wyznaczono na wrzesień. Deweloperzy nie podali jednak dokładnej daty.

Zobacz też: Najlepsze gry z otwartym światem

Na koniec warto dodać, że RoboCop: Rogue City powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X|S. Zamierzacie we wrześniu zagrać w nową produkcję studia Teyon? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.