RoboCop Rogue City kolejny raz opóźnione! Twórcy polskiej gry po cichu przekładają datę premiery

RoboCop Rogue City

Najnowszy zwiastun RoboCop Rogue City, zaprezentowany podczas wydarzenia Future Games Show, wzbudził w oczekujących na polską produkcję graczy sporo emocji. Gra początkowo miała zadebiutować już w czerwcu 2023 roku, jednak w marcu jej premiera została przesunięta na wrzesień. Jak się okazuje, twórcy kolejny raz opóźnili datę wydania RoboCop Rogue City – tym razem jednak zrobili to po cichu.

RoboCop Rogue City – nowa data premiery ujawniona

Informacja o przesunięciu debiutu gry nie pojawiła się jako oficjalny komunikat. Nowa data premiery ukazała się za to w ostatnim trailerze opublikowanym przez firmę Nacon, czyli wydawcę tytułu – nie jednak w samym filmie, a tylko w opisie. Następnie deweloperzy z krakowskiego studia wspomnieli o tym fakcie w powyższym tweecie.

Powód niespodziewanego opóźnienia produkcji niestety nie jest znany, jednak wiemy, że do Detroit dotkniętego serią przestępstw trafimy dopiero późną jesienią. Nowa data premiery RoboCop Rogue City to 2 listopada 2023 roku.

Zobacz także: Gry na PS5 dla dwojga

Kup Terminator: Resistance

Dla przypomnienia, RoboCop Rogue City zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na tę ciekawie zapowiadającą się polską produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.