RoboCop Rogue City na kolejnym świetnym materiale. Polska gra zapowiada się naprawdę intrygująco

RoboCop Rogue City

Poza dzisiejszym wydarzeniem Infinite A Level Infinite Showcase organizatorzy przygotowali także pokaz Future Games Show, w trakcie którego zaprezentowano wiele nadchodzących gier. Jedną z nich okazał się RoboCop Rogue City od polskiego studia Teyon. Tym razem dane nam było zobaczyć naprawdę efektowny zwiastun, pełen akcji, wybuchów, czyli tego, co wielu z nas oczekuje najbardziej!

RoboCop Rogue City na klimatycznym zwiastunie

RoboCop Rogue City — zwiastun

Ujawniony podczas wydarzenia Future Games Show trailer RoboCop Rogue City przepełniony jest akcją i — co ważne — kolejnymi ujęciami zdającymi się pochodzić bezpośrednio z gameplayu. Bazując na samym materiale, możemy spodziewać się, że sama gra zostanie utrzymana w klimacie znanym z filmowych produkcji o mechanicznym policjancie.

Warto przy tym zwrócić uwagę, że gra oferuje naprawdę dobrze wyglądającą oprawę wizualną, jednak swoistą „piętą achillesową” zdają się animacje, szczególnie mimika postaci. Ta zdecydowanie przywodzi na myśl pierwszą dekadę XXI wieku. Pozostaje mieć jednak nadzieję, że do czasu premiery twórcy rozwiążą tę kwestię, bo cała produkcja z całą pewnością zasługuje na uwagę.

Przeczytaj też: Gry na PS5 dla dwojga

Niestety, data premiery RoboCop Rogue City nadal owiana jest tajemnicą, a szkoda, bo akurat ten projekt powinien przypaść do gustu wielu graczom i to nie tylko w Polsce. Wszyscy zainteresowani, jak ów tytuł wygląda w akcji mogą obejrzeć udostępniony jakiś czas temu fragment gameplayu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.