RoboCop: Rogue City z nowym gameplayem. Polska gra zaskakuje brutalnością i mocną akcją

RoboCop Rogue City

Polskie studio Teyon upubliczniło kolejny gameplay z produkcji RoboCop: Rogue City. Rodzimi deweloperzy mają już doświadczenie w tworzeniu gier opartych na znanych markach, dostarczając graczom takie tytuły jak Terminator: Resistance czy Rambo: The Video Game. Ich najnowsze dzieło jest kolejną, dobrze zapowiadającą się próbą przywrócenia następnej ikonicznej postaci do świadomości graczy.

Gameplay z polskiej gry RoboCop: Rogue City przedstawia mocną akcję i surowego bohatera

Gameplay z RoboCop: Rogue City

Jak możemy zobaczyć na zwiastunie udostępnionym przez IGN, polskie studio Teyon postawiło w RoboCop: Rogue City na mocną akcję. 10-minutowy materiał przedstawia tytułowego bohatera, który eliminuje wrogów, powoli przemierzając futurystyczne Detroit. Oczywiście nie mogło zabraknąć charakterystycznego, surowego stylu RoboCopa, który w bezkompromisowy i krwawy sposób rozprawia się z przeciwnikami.

Z materiału wynika, że mechanika walki zapewni możliwość pokonywania wrogów nie tylko za pomocą broni, ale także przy wykorzystaniu siły ramion i elementów otoczenia. Ciekawą opcją może być również rzucanie przeciwnikami o ścianę, co wizualnie prezentuje się całkiem spektakularnie. W materiale mogliśmy także zobaczyć rozmowy z postaciami niezależnymi, zbieranie i analizowanie dowodów czy cutscenki.

Chociaż oprawa graficzna – szczególnie na zbliżeniach – może nie spełniać najnowszych standardów, polska produkcja zapowiada się na interesujące doświadczenie. Brutalność i dynamiczna akcja, które zostały ukazane w udostępnionym materiale, dają nam pewien obraz tego, czego możemy spodziewać się w ostatecznej wersji gry.

Zobacz też: Gry dla jednego gracza

Kup Terminator: Resistance

Pierwsze wzmianki o polskiej grze z charakterystycznym RoboCopem w roli głównej pojawiały się już w zeszłym roku. Choć jest jeszcze zbyt wcześnie, by w pełni ocenić potencjał gry, RoboCop: Rogue City wydaje się być obiecującym projektem, który może spełnić oczekiwania graczy. Twórcy przewidują termin premiery na wrzesień 2023 roku, a sama produkcja ma być dostępna na PC, PlayStation 5, Xboxy Series X|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.