RoboCop: Rogue City do przetestowania za darmo! Demo polskiej gry już dostępne na Steamie

RoboCop Rogue City

Ostatnio poznaliśmy cenę oraz wymagania sprzętowe RoboCop: Rogue City. Premiera tej ciekawie zapowiadającej się produkcji już niebawem, więc wielu graczy z pewnością zastanawia się, czy warto dać jej szansę. Teraz jest świetna okazja na to, by przetestować RoboCop: Rogue City za darmo – twórcy udostępnili bowiem wersję demo gry.

Wersja demo RoboCop: Rogue City już dostępna. Polską produkcję sprawdzimy za darmo

Dobre wieści dla wszystkich zainteresowanych RoboCop: Rogue City. Polska produkcja otrzymała właśnie wersję demonstracyjną, dzięki czemu pecetowi gracze mogą przetestować grę za darmo. Demo pierwszoosobowej strzelanki dostępne jest na platformie Steam.

W ramach wersji demonstracyjnej będzie można sprawdzić trzy pierwsze poziomy w grze. Okazuje się niestety, że niektórzy gracze doświadczają pewnych problemów z wydajnością. Twórcy zapewniają jednak, że pracują już nad poprawkami i ustabilizowaniem sytuacji.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 500 zł

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że RoboCop: Rogue City zadebiutuje 2 listopada 2023 roku. Polska produkcja zmierza na PC oraz na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Macie zamiar sprawdzić wersję demo gry? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.