RoboCop Rogue City – znamy cenę oraz wymagania sprzętowe polskiej gry. Najwięcej zapłacą „Zieloni”

RoboCop Rogue City

Miesiąc temu pojawiła się informacja, że RoboCop Rogue City będzie opóźnione. Na szczęście nowa data premiery nie jest zbyt odległa, więc oczekujący na grę polskiej produkcji gracze już niedługo będą mogli zmierzyć się z przestępczością w Detroit. W oczekiwaniu na debiut RoboCop Rogue City warto zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi gry oraz przygotować portfel na dość spory wydatek.

RoboCop Rogue City – cena i wymagania sprzętowe gry

Nowy zwiastun RoboCop Rogue City

Cena nadchodzącej polskiej produkcji krakowskiego studia nie należy do najniższych. Za podstawową edycję gry na PC trzeba będzie zapłacić 231,99 zł, a rozszerzoną 274,99 zł. Na PlayStation Store kwota jest jeszcze wyższa i wynosi 259 zł za podstawę i 299 zł za Alex Murphy Edition. Najwyższą cenę przyjdzie zapłacić graczom Xboxów – 277,49 zł za zwykłą wersję lub 322,49 zł za rozszerzoną.

Do tego na kartach gry na Steamie oraz Epic Games pojawiły się też wymagania sprzętowe RoboCop Rogue City na PC. Brakuje w nich tylko informacji o tym, ile miejsca tytuł zajmie na dysku. Prezentujemy je poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe RoboCop Rogue City:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 / AMD Ryzen 5 2600
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 1650 / AMD Radeon RX 480
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Zalecane wymagania sprzętowe RoboCop Rogue City:

  • Procesor: Intel Core i7-10700K / AMD Ryzen 7 3800XT
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce RTX 3070 / AMD Radeon RX 6800
  • Pamięć RAM: 16 GB
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Zobacz także: Laptop gamingowy do 10000 zł

Na koniec przypomnijmy, że RoboCop Rogue City zadebiutuje 2 listopada 2023 roku na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Czekacie na nadchodzącą polską produkcję? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.