[Akt.] RoboQuest ląduje w Xbox Game Pass

RoboQuest

Tydzień temu Microsoft ujawnił oficjalną ofertę Xbox Game Pass na drugą połowę lutego. Zgodnie z zapowiedzią, dzisiaj w subskrypcji ląduje RoboQuest. To całkiem ciekawie wyglądająca produkcja, która z pewnością przyciągnie niejednego gracza.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

RoboQuest w Xbox Game Pass

Zwiastun RoboQuest

Akcja RoboQuest rozgrywa się w 2700 roku, w świecie wyniszczonym przez wojny i zmiany klimatyczne. Główną bohaterką opowieści jest młoda zbieraczka imieniem Max, która podczas jednej z ekspedycji odnajduje starego robota strażniczego. Z czasem udaje jej się go włączyć, co daje początek nowej przygodzie. Podczas zabawy będziemy walczyć ze złowrogimi botami, eksplorować okolicę i szukać odpowiedzi na ważne dla fabuły pytania.

RoboQuest w wersji Game Preview jest już dostępne w bibliotece Xbox Game Pass. W ramach abonamentu Microsoftu grę można uruchomić jedynie na komputerach PC. Zamierzacie dać jej szansę, czy to nie wasze klimaty? Napiszcie w komentarzach poniżej!

Aktualizacja – 22.02.2022, 19:05

Konsolowe wydanie RoboQuest na Xbox One i Xbox Series X|S zadebiutuje jeszcze w tym roku, choć dokładnej daty nie podano. Oczywiście wersja na konsole również trafi do Xbox Game Pass i to już „pierwszego dnia”.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z