Kolejna zapowiedź GTA 6 już wkrótce?! Gracze trafili na ciekawe ruchy Rockstar Games

GTA 6

Im bliżej jesteśmy premiery GTA 6 tym częściej pojawiają się kolejne informacje i pogłoski związane z tą produkcją. Od momentu grudniowej zapowiedzi nie otrzymaliśmy co prawda zbyt wielu dodatkowych konkretów, jednak graczom nie przeszkadza to w doszukiwaniu się kolejnych detali bądź ruchów samego Rockstar Games. Część bardziej dociekliwych graczy zwróciła uwagę na coś, co pozwala sugerować, że firma szykuje się do rozpoczęcia szeroko zakrojonej akcji marketingowej.

Rockstar najwidoczniej przygotowuje się do szeroko zakrojonej promocji GTA 6

Na twitterowym/X profilu GameRoll pojawił się dziś bardzo interesujący wpis, w którym autor przedstawił fragment kodu API Rockstar Games, który jasno potwierdza, że firma dodała tam dość sporo wzmianek na temat GTA 6. Znaleźć tam można m.in. odnośniki do grafik, a nawet całej okładki gry, która najwidoczniej jest już gotowa i czeka na publikację.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na podstawie tego autor wpisu stwierdził, że ekipa odpowiedzialna za nadchodzącą część Grand Theft Auto przymierza się już teraz to szeroko zakrojonej akcji marketingowej, która ma promować właśnie ten tytuł.

PILNE: Rockstar Games najwyraźniej dodało wiele wzmianek o GTA 6 do swojego API! Należą do nich wzmianki o zrzutach ekranu (zwanych ekranami), a nawet okładkach!

Na przykład: „file”: „https: .// media-rockstargames-com.akamaized.net/rockstargames-newsite/img/global/games/screens/666-1.jpg”

GameRoll

Brzmi to bardzo wiarygodnie, zwłaszcza że dodawanie grafik na chwilę przed rozpoczęciem kampanii marketingowej nie jest niczym nadzwyczajnym i przeważnie jest to przygotowywane z pewnym wyprzedzeniem. Możliwe więc, że kwestią czasu jest udostępnienie zwiastuna lub innych materiałów promocyjnych.

Jeśli Rockstar Games faktycznie chce wydać GTA 6 w 2025 roku, to czasu na adekwatną do rozmiarów gry kampanię marketingową pozostaje coraz mniej. W końcu wątpliwe jest, aby deweloperzy mieli oszczędzać środku na promowanie swojej gry możliwie najbardziej, jak się tylko da.

Źródło: Twitter/X: GameRoll

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.