Miesiąc Xbox Game Pass Ultimate za darmo przy zakupie napoju Rockstar Halo Infinite – promocja startuje wkrótce

Rockstar Halo Infinite Xbox Game Pass UltimatePromocja

Regularna cena Xbox Game Pass Ultimate to prawie 55 zł. Abonament ten można też zakupić w niższej cenie, korzystając z różnych poradników (np. naszego), jednak czasem zdarza się też tak, że jest on dołączany jako bonus do innych produktów. Tym razem okazja na tańszy Game Pass dostępna będzie na sklepowych półkach.

REKLAMA

Kupując limitowany napój Rockstar Halo Infinite będzie można odebrać Xbox Game Pass na miesiąc za darmo oraz zyskać szansę na wygranie Xbox Series S

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Firma Rockstar wystartuje wkrótce z ciekawą promocją, w ramach której przy zakupie napoju z limitowanej serii Halo Infinite będzie można odebrać darmowy kod na miesiąc korzystania z Xbox Game Pass Ultimate. Z promocji skorzystają jedynie nowi użytkownicy, którzy do tej pory nie posiadali abonamentu Microsoftu. Limitowany napój będzie można nabyć w wielu sklepach na terenie całego kraju, a jeden uczestnik będzie mógł odebrać tylko jeden kod promocyjny.

Rejestrujący zgłoszenia wezmą dodatkowo udział w losowaniu, w którym dwanaście osób wygra główną nagrodę, czyli konsolę Xbox Series S. Ponadto do wygrania będzie także dwadzieścia jeden zestawów słuchawkowych wartych 269 zł.

Przeczytaj też: Kody do The Sims 4

Promocja rozpocznie się 1 października i potrwa do 31 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Udział w konkursie będzie można zgłaszać na oficjalnej stronie akcji, która dostępna jest pod tym linkiem.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!