Kolejna gra zmierza do Xbox Game Pass w listopadzie! To świetna pozycja z PlayStation i PC

Xbox Game Pass

Dziś poznaliśmy pierwszą część gier, które trafią w listopadzie do Xbox Game Pass. Ale to nie koniec nowości. Private Division zapowiedziało bowiem, że w tym samym miesiącu usługę wzmocni Rollerdrome.

Rollerdrome – data premiery na Xboxach Series X|S i w Xbox Game Pass

Rollerdrome na Xboxy Series X|S zostało dziś zapowiedziane przez Private Division. Ponadto „indycze” skrzydło wydawnicze Rockstara przekazało, że gra wzmocni też Xbox Game Pass.

„Zieloni” i subskrybenci usługi sprawdzą tę ciekawą pozycję już 28 listopada. A zdecydowanie jest co sprawdzać, bo Rollerdrome cieszy się „bardzo pozytywnymi” recenzjami na Steamie.

Przypomnijmy, że gra jest połączeniem strzelanki oraz – jak twierdzi wydawca – produkcji „skejterskiej”. Cechuje ją więc dynamiczna i płynna walka, a rozgrywka polega na realizowaniu wyzwań w ramach tytułowego turnieju.

Zobacz też: Gry na nudę

Rollerdrome pojawiło się już wcześniej na PS4, PS5 i PC. Gra jest dostępna na tych platformach od 16 sierpnia 2022 roku.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.