Rozwój Elden Ring Shadow of the Erdtree przebiega „płynnie”. Właściciel From Software uspokaja fanów

Elden Ring Shadow of the erdtree

Fani wymagających produkcji od dłuższego czasu z niecierpliwością wypatrują kolejnych doniesień na temat zapowiedzianego w lutym DLC Shadow of the Erdtree do Elden Ring. Ostatnimi czasy nadzieję na rychłą zapowiedź dały informacje znajdujące się bezpośrednio na stronie From Software. Teraz głos w sprawie zabrał przedstawiciel firmy-matki studia — firmy Kadokawa.

Prace nad Elden Ring Shadow of the Erdtree idą sprawnie, ale to jedyna informacja, jaką otrzymali gracze

Elden Ring Shadow of the Erdtree
Elden Ring Shadow of the Erdtree

W ramach krótkiej aktualizacji informacji na temat DLC przedstawiciele firmy Kadokawa stwierdzili, że prace nad Elden Ring Shadow of the Erdtree przebiegają „płynnie”. Wychodzi więc na to, że na ten moment deweloperzy z From Software nie napotkali żadnych większych problemów związanych z produkcją.

Niestety oczekujący fani raczej nie mogą liczyć na żadne dodatkowe konkrety, bo według komunikatu Kadokawy, termin debiutu tego DLC „nie został jeszcze ogłoszony”. Zwrot ten można interpretować jako informacje, iż na ten moment studio nie jest w stanie sprecyzować terminu potencjalnej premiery.

Elden Ring Shadow of the Erdtree — hype video

Po przeszło ośmiu miesiącach oczekiwania na jakiekolwiek nowe wieści gracze mogą czuć się nieco rozczarowani tym faktem. Wieści te jednak nie podkopują jakoś bardzo nadziei na zapowiedź, której możemy spodziewać się podczas tegorocznej gali The Game Awards. Gdyby From Software rzeczywiście zdecydowało się na taki ruch, to mogłoby to bardzo dobrze zwieńczyć mijający rok.

Przeczytaj też: Laptop gamignowy do 8000 zł

Elden Ring Shadow of the Erdtree będzie drugim dodatkiem do wydanej w lutym 2021 roku gry od From Software. NA ten moment niewiele wiadomo na temat fabuły ani potencjalnych nowości, które ma wprowadzić DLC. Pewne natomiast może być ogromne zainteresowanie graczy, którzy dość chętnie sięgali po podstawową wersję gry.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
NIESAMOWITA PROMOCJA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.