Runbow oraz The Drone Racing League Simulator za darmo w Epic Games Store

Runbow

Mamy czwartek, a więc czas na darmowe prezenty od Epic Games. W poprzednim tygodniu włodarze sklepu zaoferowali graczom takie produkcje jak ARK: Survival Evolved oraz Gloomhaven. W tym tygodniu bezpłatnie do odbierania będą gry Runbow oraz The Drone Racing League Simulator.

REKLAMA

Runbow oraz The Drone Racing League Simulator za darmo

Runbow — trailer

Runbow to wyścigowa gra platformowa dla wielu graczy, w której każdy uczestnik zabawy wciela się jedną z wielu dostępnych postaci. Rozgrywka polega na niczym innym jak na najszybszym dotarciu do mety, jednak zadanie to nie jest wcale tak proste, jak się może wydawać; poziomy i przeszkody w grze stale się zmieniają.

Przeczytaj też: Laptop gamingowy do 4000 zł

The Drone Racing League Simulator jest za to dość przyjemnym symulatorem, a zarazem grą wyścigową z perspektywy pierwszej osoby. Rozgrywka w tej produkcji jest dość rozbudowana i stale ulepszana, przez co gracze ciągle biorą udział w niezwykle ciekawych wyścigach, stając w szranki z rywalami z całego świata.

Obie gry są już dostępne za darmo w Epic Games Store. Pozostaną one bezpłatne do najbliższego czwartku (06.10) do godziny 16:59.

Trzeba przyznać, że ten tydzień stoi w Epic Games Store pod znakiem wyścigów; tych bardziej fantastycznych i tych bardziej realistycznych. Następnymi darmowymi grami będą Rising Hell oraz Slain: Back From Hell. Pobierzemy je do 6 października 2022 roku.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!