Sackboy Wielka Przygoda coraz bliżej premiery na PC? Jedna grafika może zdradzać wszystko

Sackboy Wielka Przygoda

Jeszcze na początku czerwca informowaliśmy, że wersje Returnal i Sackboy Wielka Przygoda na PC są niemal pewne. Następnie na jakiś czas temat nieco przycichł i na próżno było szukać konkretnych i potwierdzonych szczegółów. Teraz wszystko się zmieniło za sprawą aktualizacji bazy danych Steam.

Ikona Sackboy Wielka Przygoda w bazie Steam może sugerować rychłą zapowiedź?

Sackboy Wielka Przygoda Ikona PC
Ikona Sackboy Wielka Przygoda znaleziona w bazie danych Steam DB

Za sprawą najnowszej aktualizacji bazy SteamDB, na stronie pozycji nazwanej roboczo „Steel PC”, pojawiła się grafika będąca prawdopodobnie ikonką pecetowej wersji Sackboy Wielka Przygoda. Poza tym karta tytułu zaktualizowana została o wszystkie obsługiwane języki, co według niektórych, zdaje się sugerować rychłe ogłoszenie portu produkcji Sumo Digital na „blaszaki”.

Przeczytaj też: Pad do PC — najlepsze modele

Wiarygodności tej informacji dodaje fakt, że właśnie Sackboy w towarzystwie innych gier od „niebieskich” znalazł się w głośnym przecieku z serwerów GeForce Now z września 2021 roku, który następnie potwierdzony został przez Nvidię. Mimo to wszystkie tego typu doniesienia należy traktować z odpowiednim dystansem i oczekiwać na oficjalną zapowiedź od Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.