Sackboy Wielka Przygoda coraz bliżej premiery na PC? Jedna grafika może zdradzać wszystko

Sackboy Wielka Przygoda

Jeszcze na początku czerwca informowaliśmy, że wersje Returnal i Sackboy Wielka Przygoda na PC są niemal pewne. Następnie na jakiś czas temat nieco przycichł i na próżno było szukać konkretnych i potwierdzonych szczegółów. Teraz wszystko się zmieniło za sprawą aktualizacji bazy danych Steam.

REKLAMA

Ikona Sackboy Wielka Przygoda w bazie Steam może sugerować rychłą zapowiedź?

Sackboy Wielka Przygoda Ikona PC
Ikona Sackboy Wielka Przygoda znaleziona w bazie danych Steam DB

Za sprawą najnowszej aktualizacji bazy SteamDB, na stronie pozycji nazwanej roboczo „Steel PC”, pojawiła się grafika będąca prawdopodobnie ikonką pecetowej wersji Sackboy Wielka Przygoda. Poza tym karta tytułu zaktualizowana została o wszystkie obsługiwane języki, co według niektórych, zdaje się sugerować rychłe ogłoszenie portu produkcji Sumo Digital na „blaszaki”.

Przeczytaj też: Pad do PC — najlepsze modele

Wiarygodności tej informacji dodaje fakt, że właśnie Sackboy w towarzystwie innych gier od „niebieskich” znalazł się w głośnym przecieku z serwerów GeForce Now z września 2021 roku, który następnie potwierdzony został przez Nvidię. Mimo to wszystkie tego typu doniesienia należy traktować z odpowiednim dystansem i oczekiwać na oficjalną zapowiedź od Sony.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!