Sackboy: Wielka Przygoda na PC zapowiedziane! Oddział amerykański PlayStation ujawnił grę

Sackboy Wielka Przygoda

Ponad tydzień temu wyciekła grafika gry Sackboy: Wielka Przygoda na Steamie, co miało potwierdzać powstawanie portu gry z PlayStation na PC. Teraz mamy tego potwierdzenie – platformówka oficjalnie zawita na komputerach osobistych i to jeszcze w tym roku.

Data premiery Sackboy: Wielka Przygoda na PC także zdradzona

Sackboy: Wielka Przygoda – wersja PC

Wiemy to dzięki przedwczesnej zapowiedzi na kanale PlayStation Latinoamerica. Oddział Sony pośpieszył się z ujawnieniem portu, bo odpowiednie ogłoszenie nastąpi zapewne jeszcze dzisiaj w godzinach popołudniowych. Niemniej potwierdzono, że Sackboy: Wielka Przygoda na PC zadziała w 120 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 4K.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie zabraknie wsparcia dla ultra szerokich monitorów (ultra-wide), a także technologii Nvidia DLSS pozwalającej zapewnić jeszcze lepszą jakość rozgrywki. Posiadacze kontrolerów DualSense będą mogli także skorzystać z udogodnień pada do PS5, jeśli będą chcieli przejść opowieść korzystając z owego urządzenia.

Przeczytaj też: Pad do PC — najlepsze modele

Co więcej, PlayStation Latinoamerica zdradziło, że Sackboy: Wielka Przygoda trafi na PC już 27 października 2022 roku. Gra powinna być dostępna jednocześnie na Steam i Epic Games Store.

O autorze
Mateusz Wróbel
Autor

Uwielbia każdą wolną minutę spędzać przed komputerem lub konsolą. Szczególnie zauroczony w RPG-ach i przygodówkach, w których największą rolę odgrywają wybory. W wolnym czasie sięgnie również po serial, ale na pierwszym miejscu zawsze stawia gry wideo.

Liczba wpisów: 442 (w redakcji od 19.05.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.