Nowy zwiastun gry Sackboy: Wielka Przygoda — debiut na PC już niedługo!

Sackboy Wielka Przygoda

Sackboy: Wielka Przygoda to kolejna gra z portfolio Sony, która zadebiutuje na PC. Po świetnych premierach np. Spider-Man Remastered czy pojawieniu się na komputerach Nathana Drake’a, przyszedł czas na sympatyczną szmaciankę.

Sackboy na PC

Zwiastun Sackboy: Wielka Przygoda

Bez hucznych prezentacji, w zamian za to specjalnie przygotowane trailery z okazji premier. Tak w ostatnim czasie wyglądała strategia Sony wobec gier wydawanych na PC. Trend ten dotyczył np. Uncharted, ale teraz padło również na przygody Sackboya. Gra oryginalnie wydana na PlayStation 4 oraz PlayStation 5 stanowi dobry tytuł do przyjemnej kooperacji, choć daleko mu do gry wybitnej czy pamiętanej przez lata.

Zobacz też: Kamera do streamowania – jaką wybrać?

Premiera Sackboy: Wielka Przygoda na PC już 27 października 2022 roku. Czy gra odniesie podobny sukces co zdecydowana większość propozycji Sony na komputerach? Do tej pory z trendu wybiło się jedynie Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei, ponieważ gra zanotowała raczej słaby startmimo dobrych ocen ze strony recenzentów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.