Sacred 2 Fallen Angel za darmo w Xbox Store

Sacred 2 Fallen Angel

Sacred 2 Fallen Angel udostępniono w Xbox Store całkowicie za darmo. Co ciekawe, gra jest częścią marcowej oferty Games with Gold, ale z jakiegoś powodu teraz jest rozdawana także osobom, które nie posiadają subskrypcji Xbox Live Gold ani Xbox Game Pass Ultimate. Co tu dużo mówić: nic, tylko brać.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Sacred 2 Fallen Angel za darmo bez żadnych haczyków

Zwiastun Sacred 2 Fallen Angel

Sacred 2 Fallen Angel to kultowa gra RPG z podgatunku hack’n’slash, której akcja rozgrywa się 2000 lat przed wydarzeniami z pierwszej części. Tytuł oferuje niejako dwie kampanie; od wyboru jednej z sześciu klas bohatera zależy, którą ujrzymy. Motywem przewodnim gry jest przede wszystkim eksploracja i wykonywanie rozmaitych zadań w fantastycznej krainie Ankaria.

Przeczytaj też: Najlepsze przygodówki w Xbox Game Pass

Aby odebrać Sacred 2 Fallen Angel za darmo, w pierwszej kolejności trzeba udać się na stronę gry w Xbox Store. Następnie wystarczy już tylko zalogować się na swoje konto i wcisnąć zielony przycisk z napisem POBIERZ, zatwierdzając całą operację. Po wykonaniu tej czynności gra zostanie dopisana do naszego profilu i będzie można ją uruchamiać o każdej porze dnia i nocy.

Sacred 2 Fallen Angel zadziała na Xboxie 360, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S). Nie wiadomo, jak długo produkcja pozostaje darmowa, dlatego lepiej zgarnąć ją czym prędzej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z