Saints Row ma zmienić się nie do poznania! Twórcy zapowiadają sporą metamorfozę i zapraszają do powrotu

Saints Row

Przed swoją oficjalną premierą Saints Row jawiło się jako „zupełnie nowe rozdanie” dla serii, która w swoich założeniach miała konkurować z marką GTA. Debiut produkcji w sierpniu 2022 roku dosyć brutalnie zweryfikował te zamiary, a gra spotkała się z mieszanym odbiorem graczy i recenzentów. Twórcy nie zamierzają jednak odpuszczać i zapowiedzieli, że wkrótce tytuł ten doczeka się rewolucyjnej aktualizacji.

Aktualizacja Sunshine Springs do Saints Row ma zupełnie odmienić oblicze gry

Saints Row — teaser aktualizacji Sunshine Springs

W oficjalnym wpisie opublikowanym na blogu gry pojawiła się informacja, że wraz z najnowszą aktualizacją Sunshine Springs, dodająca do gry nowy rejon na mapie, Saints Row z 2022 roku doczeka się wielu fundamentalnych zmian.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Na pierwszy plan wysuwa się przede wszystkim przemodelowany system walki, który w założeniach twórców będzie teraz „bardziej płynny i kozacki”. Poza tym przeciwnicy nie będą zdolni do wykonywania zbyt wielu skutecznych uników, dzięki czemu starcia staną się nieco bardziej sprawiedliwe, dodatkowo przeciwnicy będą mieli znacznie mniej punktów życia.

Tego rodzaju zmiany mają na celu przede wszystkim zwiększyć tempo walki i sprawić, że gracze nie będą mieli przeświadczenia, jakoby przeciwnicy byli tak naprawdę „gąbkami na naboje”.

Saints Row
Saints Row

Saints Row wzbogaci się o kilka interesujących rozwiązań z zakresu interfejsu. Twórcy zapowiedzieli, że w grze pojawi się nowe koło emotek, i koło broni, które informowałoby o aktualnym poziomie ulepszenia danego oręża. Poruszona została także kwestia poprawa przebiegu niektórych misji oraz szeregu usprawnień mających wpływać na lepsze działanie gry.

Przeczytaj też: Mody do FS 19

Oczywiście nie jest to pełna lista zmian, które zawitają do Saints Row przy okazji najnowszej aktualizacji. Pełen tekst dotyczący metamorfozy zapowiadanej przez twórców dostępny jest pod tym adresem. Na koniec warto zaznaczyć, że aktualizacja Sunshine Springs trafi do graczy już niebawem, bo 9 maja 2023 roku.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.