Saints Row IV i 2 inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Xbox Free Play Days The Crew 2 Assetto Corsa Saints Row IV

Dziś czwartek, a jak czwartek to nowe gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days. Tym razem Microsoft proponuje graczom aż trzy pozycje: Saints Row IV: Re-Elected, Assetto Corsa Competizione oraz The Crew 2. Subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać i testować te tytuły.

Saints Row IV: Re-Elected, Assetto Corsa Competizione i The Crew 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (7-13 lipca 2022)

Zwiastun Assetto Corsa Competizione

Xbox Free Play Days cały czas się rozwija, a chętni abonenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą już ściągać produkcje z najnowszej oferty. Saints Row IV i Assetto Corsa Competizione pozostają darmowe do 10 lipca, jednak The Crew 2, które ostatnio dostało next-genową aktualizację, można ogrywać bezpłatnie o 3 dni dłużej, do 13 lipca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry wyścigowe w Xbox Game Pass

Do Assetto Corsa Competizione, jak i The Crew 2 przyda się dobra kierownica do Xbox One (lub Xbox Series X|S). Ta druga produkcja w next-genowym wydaniu trochę waży, więc w przypadku niektórych graczy dodatkowy dysk do Xbox Series X|S może okazać się niezbędny. Zamierzacie sprawdzić którąś z udostępnionych produkcji? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z