The Crew 2 w 60 FPS-ach na PS5 i Xbox Series X. Ubisoft przedstawia darmową aktualizację

The Crew 2

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami The Crew 2 otrzyma dzisiaj (6 lipca 2022 roku) darmową aktualizację, która wprowadzi sporo nowości, a także umożliwi posiadaczom konsol obecnej generacji bardziej płynną rozgrywkę.

60 FPS w The Crew 2 tylko dla PS5 i Xbox Series X. Słabsza konsola Microsoftu stoi pod znakiem zapytania

The Crew – zapowiedź 6. sezonu

Od dzisiaj (aktualizacja zostanie wydana prawdopodobnie wieczorem) The Crew 2 będzie działało na PS5 i Xbox Series X|S w dwóch trybach. Pierwszy z nich – wydajnościowy – pozwoli na zabawę w 60 klatkach na sekundę przy rozdzielczości 1080p (Full HD). Drugi, stawiający na pierwszym miejscu grafikę, umożliwi rozgrywkę w dynamicznej rozdzielczości 2160p (4K) przy 30 FPS-ach. Owej możliwości nie otrzymają obecnie posiadacze Xbox Series S, ponieważ Ubisoft wciąż testuje aktualizację na słabszym sprzęcie Microsoftu.

Sprawdź także: Najlepsze kierownice do PS5

Oprócz tego wraz z dzisiejszym debiutem szóstego sezonu otrzymamy nowe trasy, pojazdy czy usprawnienia w modelu jazdy i grafice (np. lepiej prezentująca się pogoda). Nie zabraknie także zapowiadanej nowej kampanii fabularnej, w której główną rolę odegra Chris Forsberg – mistrz serii wyścigowej Formuła Drift.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z