Saints Row pokryte złotem. Gra jest gotowa do premiery, a my nie musimy się obawiać opóźnienia

Saints Row

Saints Row Reebot (lub Saints Row 5, zwał jak zwał) zostało zapowiedziane już jakiś czas temu. Podczas Summer Game Fest 2022 gra dostała nowy, wybuchowy zwiastun, natomiast dzisiaj dowiedzieliśmy się, że produkcja pokryła się złotem. To z kolei oznacza, że premiera nowej odsłony Saints Row nie jest zagrożona i odbędzie się zgodnie z planem.

Prace nad Saints Row zakończone, premiera gry niezagrożona

#SaintsRow is officially gold – locked and loaded for August 23 – pre-order now: https://t.co/8KeHoEexIs pic.twitter.com/cUZruwYX0f

— Saints Row (@SaintsRow) July 19, 2022

#SaintsRow is officially gold – locked and loaded for August 23 – pre-order now: https://t.co/8KeHoEexIs pic.twitter.com/cUZruwYX0f

— Saints Row (@SaintsRow) July 19, 2022

Twórcy Saints Row poinformowali za pośrednictwem Twittera, że prace nad grą zostały ukończone, a ona sama osiągnęła status „Gold”. Innymi słowy, produkcja trafi na rynek zgodnie z oczekiwaniami, czyli 23 sierpnia 2022 roku. To świetna wiadomość dla graczy, a także samych twórców, bo obok nie zadebiutują żadne przesadnie duże tytuły i Saints Row może zgarnąć miesiąc dla siebie.

Przeczytaj też: Fotel gamingowy — najlepsze modele

Warto przypomnieć, że Saints Row będzie zupełnie świeżą odsłoną serii, a nie remakiem czy remasterem. Autorzy postawili na nową historię, a my wcielimy się w postać założyciela gangu Świętych. Czekacie na premierę? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.