Za sporą kasę Saints Row pozwoli graczom zamienić się w sedes

Saints Row

Najnowsze dzieło Volition Inc. stara się nawiązywać do szalonych pomysłów znanych z poprzednich części serii Saints Row. Tym razem jednym z dziwactw jest umożliwienie graczom zamiany swojej postaci w… klozet.

REKLAMA

W Saints Row można stać się sedesem

Saints Row
Saints Row

Reboot konkurenta GTA stara się oferować graczom nieco bardziej realistyczne doznania, jednocześnie cały czas czerpiąc z dziedzictwa tej szalonej serii. Pierwsze recenzje Saints Row wskazują na dość mieszane odczucia krytyków. Nie zmienia to jednak faktu, że twórcy przygotowali całą masę absurdów. Jednym z nich jest sklep o nazwie Everything’s A Million Dollars. Przybytek jest dostępny po ukończeniu wątku fabularnego, a jak wskazuje nazwa, sprzedawane w nim dobra należą do tych droższych.

W ofercie sklepu znajduje się sporo różnych przedmiotów, w które może zamienić się główny bohater. Jednym z nich jest sedes. Koszt takiej transformacji to jedynie milion dolarów. W ofercie dostępna jest również maszyna z przekąskami, czy też zwyczajny kaktus.

Zobacz też: Najlepsze soundbary do telewizora

Okazuje się, że niezależnie od jakości samego wątku fabularnego, warto przez niego przebrnąć. Niecodziennie trafia się bowiem możliwość uczestniczenia w wojnach gangów, na dodatek jako ceramiczny sedes.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!