Saints Row: The Third Remastered i dwie inne gry za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Saints Row: The Third Remastered

Dzisiaj czwartek, a więc zgodnie z tradycją Microsoft przedstawił nową ofertę Xbox Free Play Days. Podobnie jak tydzień temu, tak i w ten weekend posiadacze konsol amerykańskiej firmy będą mieli okazję sprawdzić za darmo trzy produkcje. Tym razem będą to Saints Row: The Third Remastered, Eiyuden Chronicle: Rising, Space Crew: Legendary Edition

REKLAMA

Saints Row: The Third Remastered, Eiyuden Chronicle: Rising, Space Crew: Legendary Edition za darmo w ramach Xbox Free Play Days (11-14 sierpnia)

Saints Row: The Third Remastered – zwiastun premierowy

Microsoft w każdy weekend umożliwia graczom przetestowanie kolejnych produkcji i nie inaczej jest i tym razem. Od dzisiaj subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 14 sierpnia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Gry na Xbox 360

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, z którym z wymienionych wyżej tytułów zamierzacie spędzić najbliższy weekend.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!