Saints Row i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo przez weekend w ramach Xbox Free Play Days

Saints Row

Przed nami pierwszy długi weekend w 2023 roku i wygląda na to, że posiadacze konsol Xbox nie będą mogli narzekać na nudę. Microsoft przedstawił bowiem kolejną ofertę Xbox Free Play Days. Okazuje się, że w najbliższych dniach klienci amerykańskiej firmy będą mieli okazję zapoznać się z trzema produkcjami. Tym razem użytkownicy sprawdzą takie tytuły jak Saints Row, Cricket 22 oraz For The King.

Saints Row, Cricket 22 oraz For The King za darmo w ramach Xbox Free Play Days (5-8 stycznia)

Saints Row – zwiastun fabularny

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i podobnie jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 8 stycznia, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Co to jest AMD FSR

Jak oceniacie pierwszą ofertę Xbox Free Play Days w 2023 roku? Dajcie znać w komentarzach, którą z wymienionych wyżej produkcji zamierzacie sprawdzić w ten weekend.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
>
Z