Saints Row na obszernym zwiastunie. Twórcy przybliżają najważniejsze elementy gry

Saints Row

Premiera Saints Row zbliża się wielkimi krokami. Jakiś czas temu twórcy poinformowali, że gra osiągnęła tzw. złoty status, a tymczasem dziś do sieci trafił nowy zwiastun wspomnianej produkcji. Materiał jest dość obszerny i pozwala zapoznać się z najważniejszymi elementami nadchodzącego dzieła studia Volition.

REKLAMA

Nowy zwiastun Saints Row wprowadza użytkowników w świat gry

Saints Row – zwiastun

Wideo trwa ponad 5 minut, a zainteresowani mogą m.in. poznać najważniejsze postacie czy frakcje. W materiale nie zabrakło też miejsca na prezentację niektórych lokacji czy pojazdów. Zwiastun zawiera również sceny przedstawiające edytor postaci oraz samochodów. Gracze czekający na nowe Saints Row z pewnością będą zadowoleni.

Poznaj największy i najlepszy jak dotąd otwarty świat Saints Row. W rozległym i wyjątkowym Santo Ileso doświadczysz różnorodności dzikich i ekscytujących zadań pobocznych, przestępczych przedsięwzięć i przebojowych misji, podczas których poprowadzisz samochód, chwycisz za broń i poszybujesz w specjalnym kombinezonie – głosi opis zwiastuna.

Zobacz też: Słuchawki do PS5

Saints Row zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Premiera gry już 25 sierpnia. Koniecznie dajcie znać w komentarzach, czy zamierzacie sięgnąć po nadchodzącą odsłonę znanej serii.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!