Samochód dla graczy? Tak, ale tym razem nie od Razera

MINI Pokemon samochód

Targi Gamescom okazują się być miejscem do prezentacji nie tylko dla twórców gier, ale również innych branży. Wczoraj współpracę ogłosili producent samochodów MINI wraz z marką Pokemon. Efektem jest samochód dla graczy.

REKLAMA

Elektryczny samochód dla graczy od MINI

MINI x Pokemon

Przydomek „dla graczy” znalazł już swoje miejsce w towarzystwie wielu produktów, nie tylko tych stricte gamingowych. Teraz nadszedł czas na samochód dla gamerów, choć w tym wypadku chodzi najbardziej o fanów Pokemonów. Właśnie taka współpraca została ogłoszona pierwszego dnia tegorocznych targów Gamescom.

Trailer prezentuje elektryczny pojazd Mini Concept Aceman, który swoim designem (i podświetleniem!) nawiązuje do subkultury gamingowej. Motywem przewodnim auta jest świat Pokemonów, a szczególnie Pikachu – żółty gryzoń zadomowi się bowiem na centralnym ekranie deski rozdzielczej.

Zobacz też: Głośnik przenośny – najlepsze modele

Auto będzie wyposażone w funkcję projektora, która pozwoli na wyświetlanie filmu np. na przeciwległej ścianie, ale twórcy zapowiedzieli również możliwość podłączenia do pojazdu konsoli do gier. Miało być gamingowo, więc będzie!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!