Tak wyglądała gra Scarface 2. Oto grafiki z anulowanej kontynuacji przygód Tony’ego Montany

Scarface: The World is Yours

Scarface 2 to gra, która niestety nigdy się nie ukazała, mimo naprawdę dobrego odbioru części pierwszej. Prace nad kontynuacją wirtualnych przygód Tony’ego Montany zostały rozpoczęte, ale ostatecznie projekt został porzucony. Dzisiaj do sieci wypłynęły grafiki przedstawiające ujęcia ze Scarface 2. Mogło z tego wyjść coś naprawdę fajnego.

REKLAMA

Grafiki ze Scarface 2

Grafiki i wideo ze Scarface 2

Materiały z porzuconego Scarface 2 można obejrzeć powyżej. Na filmie widzimy bardzo klimatyczne grafiki koncepcyjne oraz zrzuty ekranu, przedstawiające m.in. Las Vegas w swoim najlepszym okresie. Jak na 2009 rok, bo mniej więcej wtedy prace nad Scarface 2 zostały zakończone, gra wypadała niezwykle atrakcyjnie pod względem wizualnym.

Skasowaną produkcję opracowywało studio Radical Entertainment, które stworzyło również część pierwszą. Bazując na udostępnionych materiałach, akcja Scarface 2 najwyraźniej miała się rozgrywać w Las Vegas i terenach wokół Miasta Grzechu. Co ciekawe, grafiki podobno już od dłuższego czasu krążyły na profilach niektórych artystów z ArtStation, ale dopiero teraz wypłynęły na szerokie wody.

Przeczytaj też: Gears of War Collection powstaje? Jest na to szansa

Ciężko powiedzieć, dlaczego projekt został ostatecznie anulowany, ale tego raczej już nigdy się nie dowiemy. Wszystko wskazuje na to, że gra Scarface 2 już na zawsze pozostanie tylko ciekawostką. A szkoda.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!