Gears of War Collection w drodze? Plotka sugeruje, że nowy pakiet niedługo zostanie zapowiedziany

Gears 5 Marcus Fenix

Halo: The Master Chief Collection zostało bardzo ciepło przyjęte. Odświeżona kolekcja przygód kultowego bohatera przyciągnęła do serii wielu nowych graczy, którzy wcześniej nie odpaliliby jej starszych odsłon z uwagi na leciwą już grafikę. Najnowsza plotka sugeruje, że taka sama sytuacja spotka inną lubianą markę Microsoftu — jeżeli dobrze pójdzie, to zapowiedź Gears of War Collection zostanie udostępniona już niedługo.

Gears of War Collection, a może Marcus Fenix Collection? Prawdopodobnie jedno z dwóch

Gears of War Marcus Fenix
Marcus Fenix

W styczniu redaktory XboxEra napomknęli, że już niedługo kolejna seria od Microsoftu może się spotkać z podobnym odświeżeniem jak marka Halo. W najnowszym podcaście, którego gościem był dobrze znany informator Shpeshal_Nick, usłyszeliśmy, że Gears of War Collection (lub Marcus Fenix Collection) może się ukazać jeszcze w tym roku. Według dziennikarza jest szansa, że zapowiedź zremasterowanego pakietu zostanie zaprezentowana na czerwcowej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase.

Przeczytaj też: Kody do HOI4

Mimo że odświeżone przygody Marcusa Fenixa i spółki z pewnością zostałyby ciepło przyjęte przez wielu graczy, to niestety na razie nie możemy niczego brać za pewnik — tak jak w przypadku next-genowej aktualizacji Red Dead Redemption 2 czy Silent Hill 2 Remake. Uważacie, że starsze odsłony Gears of War potrzebują remastera? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.