[PLOTKA] Scarlet Nexus może trafić do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Scarlet Nexus

Oferta Xbox Game Pass cały czas się powiększa. Dziś doszły nas słuchy, że w dniu swojej premiery do usługi może trafić należąca do podgatunku jRPG gra Scarlet Nexus. Trzeba jednak pamiętać, że na tym etapie to tylko plotka, która może, choć wcale nie musi okazać się prawdziwa.

Scarlet Nexus wzbogaci bibliotekę Xbox Game Pass? Jest na to szansa

Zwiastun Scarlet Nexus

W Scarlet Nexus gracze wcielą się w postać Yuito Sumeragi – młodego chłopaka posiadającego moc psychokinezy, który bierze udział w walce z Innymi, czyli złowrogimi istotami zjadającymi ludzkie mózgi. Premiera gry odbędzie się 25 czerwca. Według Jeffa Grubba – znanego i przede wszystkim zaufanego dziennikarza oraz insidera – tego samego dnia Scarlet Nexus trafi do oferty Xbox Game Pass. W najnowszym odcinku podcastu XboxEra mężczyzna zdradził, że „usłyszał o planach wprowadzenia omawianej produkcji do usługi Microsoftu pierwszego dnia”.

Jeśli plotka się potwierdzi, a jest na to spora szansa, to oficjalną informację o premierze Scarlet Nexus w Xbox Game Pass powinniśmy usłyszeć już na niedzielnej konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase. Na chwilę obecną nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać i trzymać kciuki, by doniesienie okazało się trafne. W międzyczasie wszyscy zainteresowani Scarlet Nexus mogą sprawdzić wersję demonstracyjną, która jest dostępna za darmo w Microsoft Store.

Aktualizacja – 08.06.2021, 15:28

Rzecznik prasowy Bandai Namco poinformował, że gra niestety nie pojawi się w Xbox Game Pass na premierę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z