Scarlet Nexus i dwie inne gry do sprawdzenia za darmo w ramach Xbox Free Play Days

Scarlet Nexus

Kolejny weekend zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że Microsoft postanowił przedstawić nową ofertę Xbox Free Play Days. W najbliższych dniach – podobnie jak w zeszłym tygodniu – posiadacze konsol Xbox będą mieli okazję zapoznać się z trzema produkcjami. Tym razem użytkownicy sprawdzą takie tytuły jak Scarlet Nexus, The Ascent oraz TT Isle of Man Ride on the Edge 2.

REKLAMA

Scarlet Nexus, The Ascent oraz TT Isle of Man Ride on the Edge 2 za darmo w ramach Xbox Free Play Days (9-12 lutego)

Scarlet Nexus – zwiastun premierowy

Prawie w każdy weekend abonenci Microsoftu otrzymują możliwość sprawdzenia kilku produkcji i podobnie jest również tym razem. W najbliższych dniach subskrybenci Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate mogą testować wspomniane wyżej gry za darmo do 12 lutego, czyli do najbliższej niedzieli.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Jak oceniacie najnowszą ofertę Xbox Free Play Days? Zamierzacie spędzić najbliższy weekend z jedną z wymienionych wyżej produkcji? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Mega okazja! Nic, tylko brać