Scars Above na obszernej rozgrywce. Demo nowej gry science fiction już dostępne na Steam

Scars Above

Podczas tegorocznych targów Gamescom gracze mieli okazję obejrzeć zwiastun Scars Above – nowej przygodowej gry akcji w klimatach science fiction od studia Mad Head Games, która w szczególności powinna zainteresować fanów Returnal. Tymczasem zainteresowani mają kolejną okazję, by zobaczyć, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji. Do sieci trafił bowiem obszerny gameplay.

REKLAMA

Długi gameplay ze Scars Above prezentuje najważniejsze elementy produkcji

Scars Above – gameplay

Powyższy materiał trwa blisko godzinę i pozwala przyjrzeć się najważniejszym elementom gry. Nie brakuje więc fragmentów poświęconych walce z oponentami, a także eksploracji tajemniczej planety. To jednak nie koniec atrakcji. Z okazji trwającego Steam Next Fest na platformie Valve pojawiła się wersja demonstracyjna Scars Above, dzięki której gracze PC mogą samodzielnie sprawdzić nadchodzącą produkcję studia Mad Head Games.

Na orbicie Ziemi pojawia się kolosalna i enigmatyczna struktura obcych, która wprawia w osłupienie cały świat; ludzkość nazywa ją „Metahedronem”. Zespół Sentient Contact Assessment and Response (SCAR) – składający się z naukowców i inżynierów – zostaje wysłany w celu zbadania tej zagadki. Jednak sprawy nie idą zgodnie z planem, a Metahedron przenosi zespół przez kosmos na tajemniczą planetę pozasłoneczną.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Jaki laptop gamingowy do 4000 zł kupić?

Scars Above powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach najprawdopodobniej w przyszłym roku. Na ten moment dokładna data premiery produkcji nie jest jednak znana.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!