Scars Above wygląda niczym Returnal. Ciekawa produkcja science fiction promowana na Gamescom 2022

Scars Above

Podczas wczorajszego Gamescom Opening Night Live, w trakcie którego szerzej przedstawiono m.in. Dead Island 2, poświęcono kilka minut firmie wydawniczej Prime Matter. Przybyła ona na show Geoffa Keighleya z nowym zwiastunem Scars Above, za które odpowiada studio Mad Head Games.

REKLAMA

Scars Above rozegra się na nieznanych, intrygujących terenach

Scars Above – trailer

W produkcji wcielimy się w Kate Ward, która utknie w obcym, nieznanym świecie – jej zadaniem będzie zbadanie flory i fauny w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące ją pytania. Twórcy zapewnią grę akcji z odpowiednim balansem między walką a eksploracją, a udostępnione do tej pory materiały wskazują, że będziemy mieli tutaj do czynienia z czymś, co na ogół przypomina Mass Effect: Andromeda czy nawet Returnal.

Zobacz też: Mody do Farming Simulator 22

Scars Above nie otrzymało jeszcze daty premiery. Debiut ma odbyć się jednak dość prędko, na co może wskazywać napis „coming soon”. Co bardzo ciekawe, tytuł ominie konsolę Xbox One, bo trafi jedynie na PC, PS4, PS5 oraz Xbox Series X|S.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!