Scorn z oficjalną datą premiery na PS5! Były „ex” Xboxa zagości na konsoli Sony już niebawem

Scorn PS5

Jedną z bardziej nietypowych gier, które zadebiutowały w ubiegłym roku jest Scorn od Ebb Software. Produkcja ta przez cały ten czas dostępna była jedynie na PC i konsolach Xbox, omijając tym samym całkowicie ekosystem PlayStation. W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że posiadacze sprzętów od Sony też doczekają się tej pozycji, a dzisiaj potwierdzone zostało, kiedy dokładnie zadebiutuje ona urządzeniach „Niebieskich”.

Data premiery Scorn na PS5 potwierdzona podczas Future Games Show

Scorn — trailer wersji na PS5

Podczas wydarzenia Future Games Show potwierdzono, że Scorn od Ebb Software zadebiutuje na PS5 już 3 października 2023 roku. Informacja ta poprzedzona została niezwykle klimatycznym materiałem, który prezentował kolejne ujęcia z tej pełnej niepokoju i mroku produkcji.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że wersja na PC i konsole Xbox Series X|S trafiła do sprzedaży 14 października 2022 roku i od początku dostępna jest w ramach biblioteki Xbox Game Pass, co w zasadzie czyniło Scorn tytułem ekskluzywnym dla Microsoftu. Od tamtego czasu pozycja ta doczekała się kilku konkretnych aktualizacji, w tym tej dodającej więcej punktów kontrolnych.

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Kup Scorn

Obecnie Scorn w serwisie Opencritic osiągnął rezultat na poziomie 69 punktów i zaledwie 42% recenzentów poleca zakup tej pozycji. Część graczy, którzy mieli okazję zagrać w ten tytuł, twierdzi inaczej, podkreślając jej największą zaletę jaką jest niepodrabialny klimat. Czy posiadacze PS5 dadzą się przekonać i pozycja od Ebb Software podbije ich serca? Tego dowiemy się już wkrótce!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.