Nowy materiał ze Scorn ukazuje wiele ciekawych fragmentów rozgrywki. Premiera gry już blisko

Scorn

Studio Ebb Software stopniowo odkrywa karty wokół Scorn. Premiera tytułu odbędzie się za lekko ponad miesiąc, więc deweloperzy udostępnili na oficjalnym koncie na Twitterze kolejny materiał, będący zlepkiem ciekawie prezentujących się fragmentów gameplayu.

REKLAMA

Śmierć, krew i mrok

October draws near. pic.twitter.com/40qq7ubhW6

— Scorn (@scorn_game) September 12, 2022

October draws near. pic.twitter.com/40qq7ubhW6

— Scorn (@scorn_game) September 12, 2022

Podczas nich możemy zobaczyć, jak nasz bohater budzi się z tragicznie skończonej dla niego podróży, a następnie bierze do ręki nietypowy gadżet i próbuje odeprzeć wrogów. Twórcy pozwalają nam rzucić okiem na starcia z oponentami, które z pewnością będą krwawe. Film kończy się natomiast niespodziewaną śmiercią bohatera.

Sprawdź też: Najlepsze gry na telefon

Scorn pojawi się na PC i Xbox Series X|S już 21 października 2022 roku. W tym samym dniu produkcja zadebiutuje w abonamencie Xbox Game Pass, więc wszyscy subskrybenci będą mogli zagrać w ten survival horror za darmo.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!