Scorn, gra zmierzająca do Xbox Game Pass, otrzyma prolog. Twórcy mówią o zakończeniu ważnego procesu

Scorn

O Scorn w ostatnim czasie nie słyszymy zbyt dużo, a to dlatego, że po ujawnieniu gameplayów z gry deweloperzy zajęli się wyłącznie doszlifowywaniem produkcji, chcąc zapewnić ją swoim odbiorcom w październiku. Nie ma już miejsca na kolejne obsuwy tego survival horroru, a najnowsze informacje tylko potwierdzają, że do premiery rzeczywiście powinno dojść za niespełna dwa miesiące.

REKLAMA

W Scorn będą mogli zagrać wcześniej wspierający Ebb Software

Scorn – trailer

Deweloperzy opublikowali wczoraj aktualizację stanu prac nad Scorn na Steamie, gdzie powiedzieli, że mimo tego, iż wciąż ich survival horror potrzebuje ostatnich poprawek, to jednak zmierzają one ku końcowi – zakończono proces certyfikacji, co dla twórców jest osiągnięciem istotnego kamienia milowego.

Przeczytaj też: Kody do Heroes 3

Prace nad Scorn w ostatnich miesiącach szły pełną parą, co pozwoliło deweloperom przygotować nawet specjalny wycinek gry, nazwany prologiem, z którym dziennikarze mogli zapoznać się w trakcie sierpniowego Gamescomu. Ebb Software zapewniło, że owa wersja demonstracyjna będzie dostępna dla osób wspomagających ich projekt poprzez platformę crowdfundingową (na poziomie minimum Tier 2) już 21 września. Czeka nas więc jeszcze więcej soczystych materiałów ze Scorn.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!