Sea of Stars doczeka się pierwszego DLC! Na tym jednak plany ambitnego studia się nie kończą

Sea of Stars

Sea of Stars trochę niespodziewanie okazało się naprawdę udaną produkcją, która mimo jednoczesnego debiutu w Xbox Game Pass oraz PS Plus osiągnęła też całkiem imponujące wyniki sprzedażowe. Deweloperzy z Sabotage Studio nie zamierzają jednak osiadać na laurach. Najnowsza rozmowa z jednym z reżyserów wydanej ostatnio produkcji ujawnia ambitne plany całego zespołu.

Sea of Stars doczeka się DLC; część studia skupia się też na zupełnie nowej grze

Sea of Stars
Sea of Stars

Thierry Boulanger z Sabotage Studio podczas ostatniego wywiadu zdradził, że studio pracuje nad DLC do wydanego niedawno Sea of Stars. Zgodnie z obietnicami złożonymi podczas zbiórki środków na Kickstarterze dodatkowa zawartość, która pojawi się w grze ma zostać zatytułowana Throes of the Watchmaker.

Z tego powodu ekipa pracująca w firmie została podzielona na dwie drużyny. Jedna z nich skupi się właśnie na opracowywaniu dodatku; druga zaś, nieco większa zajmie się tworzeniem zupełnie nowej pozycji, która zasili portfolio studia.

Przeczytaj też: Ranking telewizorów 55 cali

Na razie nie jest jasne, kiedy zadebiutuje zapowiadane DLC, ani też czym będzie zupełnie nowa gra od Sabotage, jednak tego rodzaju ogłoszenia mogą napawać optymizmem. Pozostaje więc mieć nadzieję, że kolejne gry wydane przez wspomnianą ekipę będą równie udane co Sea of Stars.

Kup Sea Of Stars

Na koniec przypominamy, że Sea of Star zadebiutowało 29 sierpnia 2023 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S, a także na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.