Sea of Stars szturmem podbija listy sprzedaży! Xbox Game Pass i PS Plus nie zaszkodziły grze

Sea of Stars

Wczorajszy debiut Sea of Stars uznać można za swego rodzaju historyczny moment; jest to bowiem pierwsza gra, która równocześnie debiutuje w Xbox Game Pass oraz PS Plus. Popularności tej pozycji dodają także liczne recenzje, które zachwalają wiele jej aspektów, zachęcając do samodzielnego ogrania. Mając to na uwadze, nie nie powinien dziwić fakt, że gra podbija listy sprzedaży, notując świetne wyniki w zaledwie jeden dzień od premiery.

Wysoka sprzedaż Sea of Stars zaskoczyła samych twórców

Na Twitterze/X pojawił się wpis deweloperów, w którym przekazują oni, iż Sea of Stars tylko pierwszego dnia sprzedało się w ponad 100 tysiącach egzemplarzy na wszystkich platformach. Jest to naprawdę znakomity wynik, zwłaszcza że mowa o tytule, który od premiery dostępny jest w ramach biblioteki Xbox Game Pass oraz PS Plus Extra i Premium.

W komentarzach pod postem wiele osób, które najwidoczniej miało już okazję sprawdzić tę pozycję zachwala najnowsze dzieło Sabotage Studio, podkreślając, iż taki rezultat jest w pełni zasłużony.

Warto w tym miejscu także wspomnieć o opiniach graczy na Steamie, gdzie na moment pisania tego newsa gra zebrała 581 opinii, z czego aż 91% jest pozytywnych.

Przeczytaj też: Telefon z dobrym aparatem

Kup PlayStation 5

Twórcy sami zdają się pod wrażeniem sukcesu, jaki odniosła ich najnowsza pozycja. Widać, że nie spodziewali się oni sprzedaży na tak wysokim poziomie. Na koniec przypominamy, że Sea of Stars zadebiutowało na PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz na Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.