Niesamowity sukces Sea of Thieves! Gra liczy już kilkadziesiąt milionów graczy

Sea of Thieves

Sea of Thieves przeżywało drugą młodość, a to za sprawą odbywającej się niedawno bety gry na PS5. Tymczasem warto wspomnieć, że produkcja ta może poszczycić się naprawdę potężną liczbą graczy. Jej twórcy poinformowali o tym w ostatnim komunikacie.

Sea of Thieves z 40 milionami graczy

Twórcy Sea of Thieves mają dziś powody do świętowania. Zgodnie z ich najnowszym komunikatem, ich gra ma już 40 milionów graczy.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Śmiało możemy więc założyć, że jest to jeden z najpopularniejszych jeszcze tytułów ekskluzywnych Xboxa. Mówimy „jeszcze”, bo produkcja ta po kilku latach zadebiutuje również na PS5.

Na początku pojawiła się bowiem w 2018 roku na PC i Xboxie One. Dwa lata później – w listopadzie 2020 roku – stała się również dostępna na Xboxach Series X|S, które trafiły do sprzedaży właśnie w tamtym okresie.

Tymczasem wiemy już, że Sea of Thieves znajdzie się na PS5 już na dniach. Premiera na konsolach Sony jest przewidziana na 30 kwietnia 2024 roku.

Biorąc pod uwagę popularność gry podczas zamkniętych testów, liczba 40 milionów graczy na pewno szybko się wtedy powiększy. Zwłaszcza że PS5 ma przecież ogromną bazę posiadaczy.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.