Sea of Thieves rozchwytywane przez fanów PlayStation. Exclusive Xboxa cieszy się ogromną popularnością

Sea of Thieves

Sea of Thieves jest prawdopodobnie jedną z pierwszych gier Xboxa, która trafi na PS5. Właśnie trwa beta gry, która cieszy się ogromną popularnością. I to na tyle, że ciekawość graczy spowodowała problemy z płynnością jej serwerów.

Serwery Sea of Thieves mają problemy przez popularność na PS5

Zdecydowanie istnieje wiele osób, które chcą sprawdzić Sea of Thieves na PS5. Właśnie trwa ku temu dobra okazja, bo zamknięta beta gry potrwa aż do 15 kwietnia.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem już teraz wiemy, że ta cieszy się niezwykłą wręcz popularnością. Świadczy o tym ostatni komunikat twórców gry, który poinformował nas o problemach z płynnością jej serwerów.

Gracze nie napotkają jednak żadnych większych przeciwności. Po prostu zainteresowanych jest tak dużo, że możliwe, iż trzeba będzie poczekać w kolejce trochę dłużej niż zwykle, aby rozpocząć zabawę.

Nie tylko powyższa sytuacja świadczy o sukcesie Sea of Thieves na PS5. Ostatnio preorder tej produkcji był nawet numerem 1 na liście amerykańskiego PS Store.

Tymczasem przypomnijmy, że gra pojawi się na konsolach Sony już niedługo. Wydarzy się to bowiem 30 kwietnia 2024 roku.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2376 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.