Sea of Thieves na PS5 posiada dodatkowy wymóg niezbędny do grania. Konto Microsoft potrzebne do zabawy

Sea of Thieves PS5

Microsoft oficjalnie rozpoczął ekspansję na platformy konkurencji. Na dobry początek firma zapowiedziała wydanie czterech tytułów na konsole inne niż Xbox. Jedna z ogłoszonych produkcji już zadebiutowała na PS5 i o dziwo działa lepiej niż na sprzęcie zielonych. Na horyzoncie z kolei widnieje premiera Sea of Thieves na konsolę Sony i dzięki dodaniu produkcji do PS Store, pojawiły się informacje o wymogach, jakie należy spełnić, aby rozpocząć przygodę.

Sea of Thieves na PS5 oficjalnie wymaga konta Microsoft, aby zacząć przygodę

Karta gry Sea of Thieves na PS Store

W PlayStation Store pojawiła się karta gry Sea of Thieves. W jej szczegółowym opisie widnieje jasna informacja, że do zabawy niezbędne jest posiadanie konta Microsoft. Jeżeli więc ktoś jest chętny na rozgrywkę w piracką przygodę na konsoli PS5, a nie posiada konta giganta z Redmond, to musi takowe założyć.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Dodatkowe szczegóły w sprawie wymogu zalogowania przez konto Microsoft w Sea of Thieves na PS5 ujawnił były redaktor Kotaku oraz Axios. Doszedł on do informacji, że konta PlayStation i Microsoft zostaną ze sobą sparowane przed rozpoczęciem zabawy. Dzięki temu gracze będą mogli korzystać z takich opcji jak cross play, czat głosowy czy zapis postępów na serwerach gry.

Źródło: Exputer

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.