Sea of Thieves doczeka się na PS5 kilku ekskluzywnych funkcji! Rozgrywka ma być o wiele przyjemniejsza

Sea of Thieves

Jedną z gier Xbox Games Studios, która w stosunkowo niedalekiej przyszłości zawita na PS5 jest Sea of Thieves. Tytuł ten okazuje się wśród posiadaczy konsol od Sony niezwykle popularny, a świadczyć może o tym znajdowanie się na szczycie list sprzedaży w PS Store. Teraz okazuje się, że pozycja ta doczeka się na nowej platformie kilku naprawdę bardzo ciekawych innowacji, których na próżno szukać na sprzętach Microsoftu.

Sea of Thieves na PS5 zadebiutuje ze wsparciem dla wielu cenionych funkcji

Sea of Thieves
Sea of Thieves

Jedną z najciekawszych funkcji będzie na pewno pełne wsparcie dla technologii oferowanych przez kontroler DualSense. Oznacza to, że gra może zyskać całkiem sporo dodatkowej głębi dzięki ulepszonej haptyce czy adaptacyjnym triggerom, które wyróżniają pady od Sony.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym możemy spodziewać się usprawnień w kwestii audio oraz komunikacji głosowej. Gra doczeka się bowiem wsparcia dla Tempest 3D Audio oraz wykorzysta mikrofonu i głośnika dostępnego w padzie DualSense. Dla niektórych mogą być to ledwie kosmetyczne zmiany, jednak pewna część graczy z całą pewnością doceni wszystkie te nowe funkcje.

Sea of Thieves — omówienie nowych funkcji na PS5

Idąc dalej, mowa o wsparciu dla aż dwóch trybów graficznych – 4K@60FPS oraz 1080p@120FPS. Tutaj mowa więc o opcjach porównywalnych do tego, co oferują konsole Xbox. Nie sposób także nie wspomnieć o możliwości wyłączenia crossplayu na PS5 oraz specjalnym żaglu, który odebrać będą mogli wszyscy, którzy w okresie premiery zdecydują się na zakup Sea of Thieves.

Na koniec przypominamy, że Sea of Thieves na PS5 zadebiutuje już 30 kwietnia 2024 roku. Zamierzacie wyruszyć na piracką przygodę oferowaną przez Rare? Dajcie znać w komentatrzach!

Źródło: YouTube: Sea of Thieves

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.