Second Extinction, gra o dinozaurach zmierzająca do Xbox Game Pass, ze zjawiskowym trailerem i datą premiery

Second Extinction

W trakcie Xbox Booth, które wchodzi w skład tegorocznej imprezy Gamescom, zaprezentowano nowy zwiastun Second Extinction. To kooperacyjna strzelanka FPP od studia Avalanche, która powstaje na takim samym silniku graficznym, co Just Cause – inna produkcja tego samego dewelopera.

REKLAMA

Second Extinction zapewni ekscytujące walki z dinozaurami

Zwiastun Second Extinction

Zwiastun ukazał masę rodzajów dinozaurów, a więc naszych głównych oponentów. To z nimi zmierzymy się na wielkich arenach. Istotną rzeczą w rozgrywce będzie współpraca z innymi graczami w sesji – bez tego ciężko będzie odnieść zwycięstwo i nie zostać żywcem pożartym przez wrogów. Ponadto nie brakuje tutaj nadprzyrodzonych zdolności, które pomogą nam odeprzeć atak wrogich kreatur na Ziemię.

Przeczytaj też: Mody do ETS2

Podano, że premiera Second Extinction odbędzie się 20 października 2022 roku na PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Microsoft zadbał nie tylko o konsolową ekskluzywność, ale także o debiut strzelanki w dniu premiery w abonamencie Xbox Game Pass.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!