Seria Gears of War może trafić na PlayStation

Gears of War PS5

Ostatnio wokół Xboxa zrobiła się gorąco. Wszystko za sprawą plotek, jakoby gry „Zielonych” miały trafić na PlayStation. Tymczasem jedno ze źródeł sugeruje, że Microsoft wprowadza wprowadzenie na konsole Sony serii Gears of War.

Gears of War zostanie wydane na PlayStation?

Dziś informowaliśmy o pogłoskach, jakoby Starfield miał trafić na PlayStation. Podobne informacje dotyczą gry Indiana Jones i Wielki Krąg, która ma podobno zostać wydana na PS5 krótko po premierze na PC i Xboxach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tymczasem teraz Jeff Grubb dodał, że podobny los może spotkać kolejne produkcje Xboxa. Mowa mianowicie o serii Gears of War. Zdaniem dziennikarza Microsoft rozważa bowiem jej wydanie na PlayStation.

Warto jednakże zwrócić uwagę, że Microsoft ma na razie tylko myśleć o takim kroku. Grubb dodał więc, że nie oznacza to, iż rzeczywiście tak będzie.

Niemniej sporo osób odnotowało liczbę zaufanych źródeł, które co rusz informują, że Xbox podąży w kierunku wieloplatformowości. Dlatego też coraz bardziej wygląda na to, że jednak tak się stanie.

Ponadto szef Xboxa Phil Spencer ma dziś podobno udzielić wywiadu stacji CNBC. Pozostaje mieć nam nadzieję, że odniesie się w nim oficjalnie do wszelkich plotek.

Źródło: Game Mess Mornings , Twitter / Idle Sloth

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.