Nowa gra z serii Might & Magic powstaje? Ubisoft zarejestrował domeny, które mocno to sugerują

Might and Magic X: Legacy

Rok 2023 fani gier fabularnych mogą zaliczyć do wybitnie udanych. Po latach powróciły tak zasłużone serie jak Baldur’s Gate czy Final Fantasy. Dla fanów uniwersum Might & Magic również pojawiło się światełko w tunelu, by móc takie wznowienie zobaczyć. Ubisoft, który jest właścicielem praw do marki, zarejestrował nazwy domen dla tytułu właśnie w tym świecie.

Ubisoft zarejestrował domeny dla serii Might & Magic

Jeden z użytkowników serwisu X/Twitter o nicku @Kurakasis, zwrócił uwagę na fakt, że Ubisoft w zeszłym miesiącu zarejestrował dwie domeny: mightandmagicfates.com oraz might-and-magic.com. Te doniesienia można połączyć z informacjami sprzed roku, gdy studio Ubisoft Shanghai szukało pracowników do „nowej gry AAA w uniwersum Might & Magic”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Nie są to jednak żadne potwierdzone informacje i należy je traktować jedynie jako domysły, gdyż studia growe często zastrzegają nazwy i tworzą domeny dla przyszłych projektów lub takich, które pozostają jedynie w fazie koncepcyjnej. Mimo wszystko w tych działaniach można zauważyć pewną prawidłowość, a wszyscy zainteresowani uniwersum Might & Magic powinni bacznie śledzić wszystkie informacje pojawiające się w sieci.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Xbox Series X|S

Ostatnią grą z tej zasłużonej serii było Might & Magic X: Legacy, które swoją premierę miało w 2014 roku. Była to pierwsza odsłona od 12 lat. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem Ubisoft nie każe fanom czekać aż tak długo.

Źródło: VGC

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.