Świetna sprzedaż serii Tekken. Mowa już o kilkudziesięciu milionach kopii

Tekken 8

Tekken to seria bijatyk znana na całym świecie, więc nic dziwnego, że sprzedaje się świetnie. Sumując wszystkie wydane do tej pory tytuły, wyjdzie nam, że mowa już o prawie 60 milionach kopii. Trzeba więc uznać to za ogromny sukces.

Seria Tekken sprzedała już ponad 57 miliony kopii

Zwiastun Tekken 8

Raczej nie ma osoby, która nie słyszała o Tekkenie, nawet jeśli nie jest fanem bijatyk. Trudno więc dziwić się temu, że przed debiutem ostatniej części serii udało jej się sprzedać ponad 55 milionów kopii. Podczas podcastu Game Maker’s Notebook wprost doniósł o tym producent Katsuhiro Harada.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Później dowiedzieliśmy się także, że Tekken 8 rozszedł się w liczbie ponad 2 milionów sztuk w miesiąc od premiery. Jak więc sprawnie zauważył portal Gamingbolt, mowa już o ponad 57 milionach kopii łącznej sprzedaży całego cyklu.

Z tego wszystkiego najbardziej popularny pozostaje siódma odsłona. Według ostatnich danych udało jej się znaleźć bowiem 11,8 miliona nabywców.

Dlatego spokojnie Bandai Namco może uznać Tekkena za ogromny sukces. I raczej nie ma w tym nic dziwnego – wszakże franczyza ta jest z nami już od wielu lat.

Źródło: Gamingbolt

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.