Seria Yakuza zmierza do PS Plus Premium i Extra! Świetna wiadomość dla abonentów

Yakuza Kiwami

Sony dopiero co ujawniło ofertę PS Plus Essential na sierpień 2022, ale to nie koniec dobrych wiadomości. Firma poinformowała też, że wkrótce do PS Plus Premium i Extra trafi popularna seria Yakuza. Co tu dużo mówić: nic, tylko się cieszyć!

Seria Yakuza w PS Plus Premium i Extra

Yakuza Kiwami 2
Yakuza Kiwami 2

Właśnie dowiedzieliśmy się, że w nowych abonamentach Sony pojawią się tytuły z serii Yakuza, a konkretnie aż 7 z nich. Tak prezentuje się harmonogram zmierzających do PS Plus Premium i Extra gier:

  1. Yakuza 0 (PS Plus Extra / Premium) – data dodania: sierpień 2022
  2. Yakuza Kiwami (PS Plus Extra / Premium) – data dodania: sierpień 2022
  3. Yakuza Kiwami 2 (PS Plus Extra / Premium) – data dodania: sierpień 2022
  4. Yakuza 3 Remastered (PS Plus Premium) – data dodania: 2022 (nieznana)
  5. Yakuza 4 Remastered (PS Plus Premium) – data dodania: 2022 (nieznana)
  6. Yakuza 5 Remastered (PS Plus Premium) – data dodania: 2022 (nieznana)
  7. Yakuza 6: The Song of Life (PS Plus Extra / Premium) – data dodania: 2022 (nieznana)

Przeczytaj też: Monitor do PS5 — najlepsze modele

Nie da się ukryć, że gangsterska seria prosto z Japonii będzie bardzo miłym uzupełnieniem katalogu PS Plus Premium i Extra. Trzy pozycje trafią do biblioteki w sierpniu, a pozostałe cztery gry najpóźniej do końca roku, choć zapewne poczekamy maksymalnie 2-3 miesiące. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.