Serum przypomina Chernobylite. Polska gra zaprezentowana intrygującym zwiastunem

Serum

Na kanale IGN w serwisie YouTube właśnie pojawił się zwiastun polskiej produkcji o tytule Serum. Gra powstaje z myślą o komputerach osobistych i zadebiutuje na platformie Steam. Deweloperzy nie są jeszcze gotowi podzielić się z nami datą premiery, ale ujawnili wiele szczegółów dot. rozgrywki.

Serum zapowiada się niezwykle dobrze!

Serum – trailer

Serum będzie survivalem, który rozpocznie się pobudką w laboratorium pełnych wrogo nastawionych mutantów. Cały sens rozgrywki będzie polegał na tym, że nawet jeśli poradzimy sobie z przeciwnikami w „zatrutym, mrocznym lesie”, to i tak będziemy musieli korzystać ze specjalnego serum, które utrzyma protagonistę przy życiu. Jeśli nie wstrzykniemy go w odpowiednim momencie, po pewnym czasie zginiemy.

Substancję zbierzemy z ciał oponentów i wpłynie ona na nasze zdrowie, zdolności, a także umożliwi modyfikować broń. Ponadto w rodzimej grze znajdziemy wiele bezpiecznych stref oraz schronów, gdzie zadbamy o swoje wyposażenie i odpoczniemy.

Sprawdź także: Najlepsze gry na Xbox 360

Zespół Game Island we współpracy z wydawcą Toplitz Productions zadbają o system crafingu czy widok z perspektywy pierwszej osoby. Natomiast projekt terenów może spodobać się fanom Chernobylite – innej, dobrze przyjętej polskiej gry survivalowej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z