Shadow Gambit: The Cursed Crew to nowa gra twórców Desperados 3. Fani pirackich klimatów będą wniebowzięci!

Shadow Gambit: The Cursed Crew

Dobre wieści dla wszystkich fanów Desperados 3 oraz Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Odpowiedzialne za wspomniane produkcje studio Mimimi Games zapowiedziało Shadow Gambit: The Cursed Crew. Tym razem gracze otrzymają „skradankową strategię”, która powinna przypaść do gustu miłośnikom pirackich klimatów.

Studio Mimimi Games zapowiedziało Shadow Gambit: The Cursed Crew

Shadow Gambit: The Cursed Crew – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Zgodnie z informacjami dostępny na Steam akcja gry Shadow Gambit: The Cursed Crew toczy się w „alternatywnej historii z czasów złotego okresu piractwa”. W trakcie zabawy gracze dołączą do załogi żeglującego po Zagubionych Karaibach statku-widmo i wyruszą na przygodę „z całą zgrają przeklętych piratów”.

Podczas rozgrywki użytkownicy będą natomiast musieli „okiełznać nadprzyrodzone moce” oraz stawić czoła „straszliwym” i nienawidzącym magii Inkwizytorom. Wspomniane stronnictwo opanowało bowiem Zagubione Karaiby i stoi na drodze piratów do skarbu legendarnego kapitana Mordechaja.

To jednak nie koniec atrakcji. Deweloperzy ze studia Mimimi Games opublikowali bowiem również pierwsze fragmenty rozgrywki ze swojej nadchodzącej produkcji. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, jak Shadow Gambit: The Cursed Crew prezentuje się w akcji, a trzeba przyznać, że całość zapowiada się całkiem interesująco.

Zobacz też: Najlepsze karty graficzne do 1000 zł

Shadow Gambit: The Cursed Crew powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Nowa produkcja studia Mimimi Games ma zadebiutować na wspomnianych platformach w tym roku. Na dokładną datę premiery trzeba będzie jednak jeszcze nieco zaczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z