Do Skyrima trafiła modyfikacja wzorowania na kultowym systemie znanym z Shadow of Mordor

Shadow of Skyrim mod

W ciągu jedenastu lat od premiery Skyrima do gry trafiło przeszło sto tysięcy różnorakich modyfikacji. Część z nich wprowadza tylko kosmetyczne poprawki w grafice bądź gameplayu, są też takie, które wywracają rozgrywkę do góry nogami. Shadow of Skyrim bez wątpienia zalicza się do tej drugiej kategorii i wygląda rewelacyjnie!

REKLAMA

Mod Shadow of Skyrim sprawia, że rozgrywka staję się jeszcze ciekawsza

Mod Shadow of Skyrim w akcji

Modyfikacja Shadow of Skyrim sprawia, że każdy wróg, który stanie na naszej drodze i nas pokona, zostanie naszym unikalnym Nemezis. Oznacza to, że przeciwnik urośnie w siłę, zyska dodatkowe umiejętności oraz unikatową nazwę. Ponadto zabierze nam część naszego ekwipunku, który potem może wykorzystać przeciwko nam. Mod usuwa całkowicie śmierć z gry, zastępując je nokautami. W efekcie tego postać po przegranej potyczce będzie odradzać się w losowym miejscu na mapie.

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do PS5

Modyfikacja dostępna jest do pobrania pod tym linkiem. Aby działała ona poprawnie konieczne jest zainstalowanie dodatków SkyUI oraz SKSE. Według autora Shadow of Skyrim jest kompatybilny z większością popularnych modów za wyłączeniem tych ingerujących w system śmierci gracza. Jak Wy zapatrujecie się na tę modyfikację? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!