Shadow of the Erdtree lepszy niż Krew i Wino do Wiedźmina 3! Oceny nie pozostawiają złudzeń

Shadow of the Erdtree i Krew i Wino

Dla wielu (a zwłaszcza rodzimych) graczy i dziennikarzy dodatek Krew i Wino do Wiedźmina 3 uchodzi za jedno z najlepszych rozszerzeń w historii gamingu. Okazuje się jednak, że to zaszczytne miano może przejść do innego DLC, a mianowicie do Shadow of the Erdtree. Oceny wystawione przez krytyków z całego świata nie pozostawiają złudzeń.

Elden Ring Shadow of the Erdtree oceniony wyżej niż Krew i Wino do Wiedźmina 3

Jak słusznie zauważyli niektórzy użytkownicy Twittera, nadchodzące DLC do Elden Ring zatytułowane Shadow of the Erdtree może się na ten moment tytułem „Najlepszego DLC w historii gamingu”. Najnowszy projekt od From Software zebrał w serwisie Metacritic ocenę na poziomie 95 punktów, wyprzedzając przy tym dodatek od CD Projekt RED dokładnie o 3 „oczka”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wedle recenzji, które pojawiły się już wczoraj, Shadow of the Erdtree oferuje nie tylko dobrze zaprojektowaną lokację Krainy Cienia, ale też ogrom nowych broni, pancerzy czy zaklęć, ale także intrygujące projekty bossów czy dobrze napisaną linię fabularną.

Wychodzi więc na to, że mamy jedną z najlepszych (o ile nie najlepszą) produkcję całego 2024 i to nawet jeśli mowa tylko o dodatku do gry, która zadebiutowała w 2022 roku. Inne pozycje, które zadebiutują w drugiej połowie roku, będą miały więc przed sobą nie lada wyzwanie, aby zbliżyć się do poziomu From Software.

Samo DLC Shadow of the Erdtree zadebiutuje dokładnie 21 czerwca 2024 roku. Czekacie na kolejną przygodę od Miyazakiego i spółki? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Metacritic , Twitter/X: ScreenTime

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.