Sherlock Holmes The Awakened z datą premiery! Twórcy zakończyli tworzenie gry i szykują się na debiut

Sherlock Holmes The Awakened

Fani gier detektywistycznych z wielką niecierpliwością wyczekują zapewne debiutu Sherlock Holmes The Awakened od studia Frogwares. Po ostatnich informacjach dotyczących przeniesienia terminu premiery gry z powodu stale trwającej inwazji Rosji na Ukrainę nareszcie dotarły do nas dobre wieści. Deweloperzy ukończyli pracę nad grą i podali dokładny termin debiutu odświeżonego wydania historii o popularnym brytyjskim detektywie.

Sherlock Holmes The Awakened zabebiutuje za niewiele ponad miesiąc

Sherlock Holmes The Awakened – trailer

Studio Frogwares ogłosiło, że ostatecznie Sherlock Holmes The Awakened zadebiutuje 11 kwietnia 2023 roku, a więc w terminie, który jakiś czas temu został zapowiedziany. Z okazji tego ogłoszenia przygotowany został zwiastun, w którym przedstawiono fragmenty bezpośredniej rozgrywki oraz kilka przerywników filmowych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Warto przypomnieć, że produkcja ta to odświeżone wydanie produkcji z 2006 roku, które w stosunku do oryginału różni się nie tylko oprawą wizualną. Deweloperzy zadbali bowiem o kilka ciekawych nowości i zmian oraz zaimplementowali zupełnie nową zawartość, która pogłębia opowiadaną w grze historię.

Przeczytaj też: Telewizor 65 cali — najlepsze modele

Sherlock Holmes The Awakened pojawi się na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Osoby, które zdecydują się na zakup przedpremierowego wydania gry, zyskają dostęp do dodatkowych zestawów kosmetycznych, które zmienią nieco wygląd najsłynniejszego detektywa. Zamierzacie dać szansę tej produkcji? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.